Arçelik Buzdolabı Servisi

Beyaz eşya denince ilk akla gelen markalardan biri Arçelik ürünleridir. Arçelik Buzdolabı Servisi taleplerinin çok olması markanın yüksek talep alması nedeni ile kullanıcı sayısının yoğunluğundan kaynaklıdır. İstanbul da her ilçede her gün Arçelik Buzdolabı Servisi bulabilirsiniz.

Son derece dayanımı yüksek olan Buzdolabınız hiç ummadığınız anda sizi yarı yolda bırakabilir. Arçelik Buzdolabı Servisi olarak yaşadığınız dolap sorununda garantili ürünler için yetkili Arçelik buzdolabı servis hizmeti almanız gerekmektedir.. Arçelik Buzdolabı için tamirci arayışınızda, bakım servisi isteğinide, montaja ihtiyaç duyduğunuzda yada yedek parça temini talebiniz varsa internet üzerinden kolayca servis firmalarına ulaşabilirsiniz. Bir çok markada istanbul da seri model farkına bakılmasızın en verimli servis olanağını sunan bir çok servis firması vardır. Buzdolabı Servisi içerisinde birimlerimiz ayrı olarak hizmet vermekte özel servis firması olarak hizmet sağlar.

Arçelik Buzdolabı Servisi için Yerinde Servis ve Tamir

Servis firmaları eğer günün teknolojik alt yapısına uygunsa buzdolabını yerinden söküp servise taşımaya gerek yoktur. Buzdolabı Servisim ekipleri olarak uzman yıllardır siz değerli müşterilerimize Buzdolabı tamiri ve servis işlerinde taşıma yapmadan cihazlarınıza yerinde müdahale yapmakta ve bir kaç dakika yada en fazla aynı gün içerisinde cihazınızı tekrar maksimum performansta kullanacak şekilde teslim etmekteyiz. Eski tip taşımalı servislerde bir kaç gün buzdolabını kullanamaz ve mağduriyet yüksek olurdu. Şimdi ise hem cihaz taşınmadan, nakliyeden kaynaklı zarar görmez hemde bir kaç saat bile yokluğu büyük sıkıntı olan buzdolabını hemen kullanma şansını yakalamış olursunuz. Arçelik Buzdolabı Servisi garantisi devam ürünlerde yetkili servislere ulaşınız.

Bizlere Ulaşan Arçelik Buzdolabı Servisi En Sık talepler Nelerdir?

  • Buzdolabı Servisi

    Buzdolabı Yeteri kadar Soğutma Yapmıyor : Buzdolabı Servisi olarak bizlere en sık sorulan sorulardan biridir. Bunun birden fazla nedeni olabilmektedir. Genelde karşımıza kullanıcı bazlı hatalardan kaynaklı olarak olduğu görülmektedir. Bir kaç madde ile sizlere nedenini özetleyelim. Ancak sıraladığımız maddeler dışında da buzdolabının soğutma yapmamasına neden olabilecek arızlar olabilir. Öncelikle Buzdolabı içerisinde gıda dizilimi ve alan kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir. Gıdalar ve dolap içerisinde ürünleri dolap duvarlarına temasına ve ızgaraları kapatmadığından emin olunuz. Dolap kapağı da gerekli derece kapamayı sağlamıyor açık kalıyor yada sızdırıyor olabilir. Buzdolabı tamircisi çağırmadan önce ayrıca termostat kullanımınıda dikkat etmelisiniz. Yaz ayları ve kış aylarına uygun şekilde kullanım kılavuzunuza bakarak yeterli sıcaklıkta ayarlandığından emin olunuz.

  • Buzdolabım Gürültülü ve Sesli çalışıyor : Buzdolapları için gelen şikayetlerden biride sesli ve yoğun gürültülü olarak çalışmasıdır. Buzdolabı Servisi firması olarak bir kaç detaya dikkat etmenizi önermekteyiz. Öncelikle buzdolabının sabitlemesinin doğru olup olmadığı kontrol edilmelidir. Sonrasında buzdolabı ile temas eden dış alanda birşeylerin olup olmadığına bakılmalıdır. Buzdolabının arka kısmında fana ile temas enden kablo veya farklı şeylerin olup olmadığına bakmanız önerilmektedir. Buzdolabı Servisi ve Buzdolabı Tamircisi çağırmadan önce bu detaylara bakmanız kesinlikle önerilmektedir.
  • Buzdolabında Su Sızıntısı Var : Genelde Buzdolabının sebzelik bölümünün içerisindeki su birikintileri şikayetide müşteriler tarafından sıkça gelmektedir. Arçelik Buzdolabı Servisi ekiplerinin önerisi su kanalının tıkanma yapmış olması ve oranın temizliğinin gerekmesidir. Buzdolabı ile birlikte gelen temizleme fırçası ile alanı temizleyiniz. Bunun dışında termostat ayarlarıda hatalı olabilir ve terleme yapabilir. Sıcaklık daha yüksek bir seviyede ayarlanması gerekmektedir. Doğru ayarlarda İdeal sıcaklık 5°C’dir. Kışın sıcaklık (örn. 6°C’ye) yükselirse, sıcaklığı 4°C’ye düşürmeniz önerilir. Yine cihaz model ve serisine göre farklılık gösterebilmektedir. Buzdolabı kullanım kılavuzunuza bakmanız önerilmektedir.
  • Motor, Dolap Kapı Sorunları, Dondurucu Bölme arızaları ile ilgilide bir çok farklı sorun yaşanabilmektedir. Arçelik Buzdolabı Servisi için özel hizmetler dışında garantili buzdolapları için yetkili servislere ulaşınız.  Buzdolabiservisim.com içerisinde bir çok bilgilendirme devam etmektedir.

İstanbul Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Tamircisi

İstanbul Arçelik Buzdolabı Servisi bir çok ilçede yetkili servisler tarafından sağlanmaktadır. Firmamız Arçelik Buzdolabı servisi hizmetini yetkili servis olarak sağlamaz. Dileyen müşterilerimiz planlı ve müsaitlik durumuna göre randevulu bir hizmet alabildiği gibi dileyen müşterilerimiz ise aynı gün servis, tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerimizden aynı gün faydalanabilirler. Son derece uygun servis fiyat tarifileri ile İstanbul tüm ilçlerinde fiyat farksız hizmet veriyoruz. Sitemiz iletişim bölümünden bizlere hemen şimdi ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz.

 

Buzdolabı Servisi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Ariston Buzdolabı Servis
Next reading
Buzdolabı Tamircisi