Buzdolabı Neden Soğutmaz

Buzdolabı şikayetleri arasında buzdolabı neden soğutmaz sorunu genelde sıkça karşılaşılan sorunlardan ilkidir. Sizde buzdolabı neden soğutmuyor diyorsanız yazımızı inceleyiniz.

Buzdolabınız hiç ummadığınız anda soğutma sorunu ve arızası çıkarabilir. Buzdolabı neden soğutmaz sorununa bir iki cümle ile yanıt vermek yeterli olmayabilir. Yazımızda buna neden olan etkenlere ve sizlerin bu konuda neler yapabileceğinize değineceğiz. Buzdolabı servisi firmamız içeriklerinde tüketicilerin ve kullanıcıların pratik bilgilere ulaşması adına bir çok detaya yer vermektedir. Öncelikle buzdolabınızın markası çok kaliteli yada pahalı bir ürün olması sizin neden soğutmuyor şikayeti almanızı engelleyecek bir durum değildir.

İstanbul buzdolabı servisi firmamıza her markadan soğutma şikayetleri ulaşmaktadır. Ayrıca servise gerek duyulmadan belki sorunu sizlerde kolayca çözebilirsiniz. Mutlaka yazımızı baştan sona dikkatlice okuyunuz. Konu ile soru ve görüşlerinizide aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

En Sık Buzdolabı Arıza Sorusu : Buzdolabı Neden Soğutmaz?

Önce sorunu iki kısıma ayırmamız gerekiyor. Buzdolabınız alt kısmı mı soğutmuyor yoksa Alt üst komple soğutma sorunu mu yaşıyorsunuz.

Elektrik Akımından kaynaklı buzdolabı soğutmaz : Kontrol etmeniz gereken ilk yer elektrik akımıdır. Buzdolabının fişinin doğru takılıp takılmadığı, mevcut prizde elektrik olup olmadığı kontrol edilmelidir. Mümkünse fişi başka bir prize takıp deneyiniz.

Buzdolabı fan zorunu nedeni ile soğutmaz : Dondurucuda bulunan ve alt bölümde bulunan buzdolabı fan motoru arıza yaşamış olabilir. Yada kanatları karlanma nedeni ile işlev göremiyor olabilir. Burda yapacağınız pratik bir işlem vardır. Buzdolabınızın kapağı açıkken ışığın kapanmasına yarayan swice tıklayıp buzdolabı kapısı kapandı hissi yaratarak fan motorunun çalışın çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Buzdolabı kompresör çalışmıyorsa soğutmaz : Kompresörün yaşadığı arızayı gözle görmeniz dışardan pek mümkün değildir. Yapısı bovling topuna benzer olan buzdolabı kompresörü buzdolabı neden soğutmaz soruna bir cevap olabil ve kontrolü buzdolabı servisi tarafından yapılması gerekir.

Buzdolabı Kapıları Tam Kapanmıyorsa Buzdolabı soğutmaz : Buzdolabı kapılarının kapanmaması, yeterli kapanmaması buzdolabının soğutma performansını düşürebilir. Buzdolabını eski ise kapının gövdeye yapışmasını sağlayan fitiller, lastikler yıpranmış ve mukavemet gücünü yitirmiş olabilir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddeler buzdolabının soğutma yapamamasına neden olabilecek etkenlerdir. Bunlar dışında da bir çok farklı nedenden ötürü buzdolabınız soğutma sorunu yaşayabilir. Sitemiz buzdolabiservisim.com içinde konu ile ilgili farklı bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Soğutma Arızları Servisi

Buzdolabı neden soğutmaz diyorsanız ve çözüm bulamıyorsanız servisimizi arayınız.

buzdolabı neden soğutmaz

Buzdolabı Soğutma Sorunları Arıza Servisi

Buzdolabı Neden Soğutmaz? sorusuna kendi başınıza çözüm bulamıyorsanız vakit kaybetmeden buzdolabı servis firmamızı arayınız. İstanbul da tüm ilçelerde sizlere profesyonel servis ve tamir hizmetleri veren firmamız sorunu kısa sürede çözecektir. En uygun fiyatlarla haftanın her günü ekiplerimize ulaşabilir ve destek isteyebilirsiniz. Bütçenize en uygun fiyatlarla servis sağlamaktayız. Güvenle, kaliteli işçilikle hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

En Sık Yaşanan buzdolabı soğutma sorunları

Buzdolabı alt bölme soğutmuyor, buzdolabı buzluğu soğutmuyor, buzdolabının altı soğutmuyor, buzdolabı motoru çalışıyor ama soğutmuyor, buzdolabı alt taraf soğutmuyor, buzdolabının üstü soğutmuyor, buzdolabı soğutmuyor, buzdolabının üst kısmı soğutmuyor, buzdolabı sogutmuyor neden, buzdolabı üst soğutuyor alt soğutmuyor, buzdolabının alt kısmı neden soğutmaz, buzdolabı üstü soğutuyor altı soğutmuyor, buzdolabının alt kısmı soğutmuyor, buzdolabı neden soğutmuyor, buzdolabının sogutmaması, buzdolabı alt soğutmuyor, buzdolabım sogutmuyor, buzdolabı fan motoru çalışmıyor, no frost buzdolabı soğutmuyor, buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor, buzdolabı neden soğutmaz, buzdolabı çalışıyor ama soğutmuyor, buzdolabı çalışıyor soğutmuyor, derin dondurucu soğutmuyor, buzdolabı az soğutuyor, buzdolabı hiç soğutmuyor,

Buzdolabı Servisi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Yerinde Buzdolabı Servisi
Next reading
Buzdolabı Çalışmıyor