Buzdolabı Tamir Ve Bakım Servisi

Arçelik, Vestel, Ariston, Bosch, Siemens, Beko ve daha bir çok markada Buzdolabı Servisi için uygun fiyat kaliteli işçilik sunuyoruz.

Buzdolabı Tamir Ve Bakım Servisi

Buzdolabı servisi olarak uzun yıllardır bu sektörde, ilk günkü heyecan, azim ve istekle hizmet vermekteyiz. Buzdolabı Tamir Ve Bakım Servisi olarak çalışanlarımızın tecrübeleri, çalışma isteği, müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekte, dönem dönem yenilikçi çalışmalar yaparak hizmetlerimizi iyileştirmekteyiz. Tüm zamanların en mükemmel buluşu ve icatlarından olan buzdolapları, günlük hayatın ve yaşantımızın vazgeçilmezi olan çok basit bir arızadan dolayı bozulup günlük hayatımızdaki gıda ihtiyaçlarımızın bozulmasına sebep olabiliyor.

Böylesi durumlarda teknisyen gücü zayıf olan bölge yetkili servisleri ne yazık ki buzdolaplarına yetişemiyor. Hele ki yaz aylarında! Böyle dönemlerde devreye özel servisler giriyor, yani biz! İstanbul buzdolabı servisi olarak sizlerin sorunlarını pratik ve ivedi şekilde, fahiş fiyatlar olmadan tek seferde çözmek için buradayız. Bahsettiğimiz gibi buzdolaplarımız yaz aylarında fazlaca arıza verebilirler. Son dönem cihazlarının fazla yazılım içermesi programlı olması bu sorunların temel kaynaklarındandır.

 Buzdolabının En Çok Arıza Veren Sorunları

Genellikle karlanma sorunları termostat arızalarında yaşanır. Çok kolay ve hızlı bir işlemle değiştirilir. Hiç çalışmaması motor kaynaklı olabilir. Bu da kısa süreli bir çözümle değiştirilir. Titremeler genellikle size düz gelen ama hassas terazi ile ölçüldüğünde ortaya çıkan yamuk tabanlı yerlerde olur. Destek sağlanarak düzeltilir. Buzdolabı Tamiri soğutmaması yine termostat veya motorla alakalı olabilir, bunlar servis esnasında ki testler ile ortaya çıkar. Sizlere güzel bir hizmet sunabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz.

Bir Yıl İşçilik Ve Parça Garantisi

Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Buzdolabı Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz. Geniş yedek parça stoğumuzla tüm marka buzdolabı ürünleriniz için geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı gibi bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Buzdolabı servisim teknik servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınız ile ilgili kullanım konusunda veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere istanbulun her bölgesine hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı Tamiri ve Servis işlerinizde sizlere bölgenizde en yakın ekibimizle gün içinde en hızlı servis ayrıcalığını sunmaktayız. Tüm Buzdolabı markalarında sizlere servis imkanı sağlamaktayız.

Buzdolabı Servisi Buzdolabı Tamircisi Buzdolabı Tamiri
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Puan Verilmedi İlk Puanı Siz Verin)
Loading...

Buzdolabı Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Buzdolabında Oluşan Arızalar
Önceki yazı
Parça Garantili Buzdolabı Servisi
Ara : 444 8 167