Buzdolabında Oluşan Arızalar

Arçelik, Vestel, Ariston, Bosch, Siemens, Beko ve daha bir çok markada Buzdolabı Servisi için uygun fiyat kaliteli işçilik sunuyoruz.

Buzdolabında Oluşan Arızlar

Günümüzde her yaşam alanlarında mutlaka buzdolabı bulunmaktadır. Buzdolabında Oluşan Arızalar beklenmedik zamanlarda oluşup can sıkıcı sonuşlar oluşturabilmektedir. Buzdolapları evlerimizde, işyerlerinde ve tüm yaşam alanlarımızda gıdalarımızı soğuk tutmak ve uzun süre gıdalarımızı saklayabilmemiz için barındırılmaktadır. Genellikle mutfak bölümünde duran buzdolaplarının bir çok arıza çeşidi olabilir. Arızalardan birisi buzdolaplarında görüldüğünde arıza giderme hususunda hiçbir bilgisi olmayan kişiler buzdolabı arızalarına kesinlikle müdahale etmemeleri gerekmektedir. Zira buzdolabı arızalarına hiçbir bilgisi olmayan kişiler müdahale ettiklerinde hem arızanın daha çok içinden çıkılmaz bir hal almasına hem de can ve mal kayıplarına neden olabilecek kazalara sebebiyet verilebilir. Buzdolaplarında oluşan arızaların bazıları şunlardı;

 • Buzdolabı aydınlatması çalışmıyor
 • Buzdolabı kapağı kapanmıyor
 • Buzdolabının tavan bölümünden buzdolabının içine su damlıyor
 • Buzdolabı olması gerekenden çok daha fazla sesli çalışıyor
 • Buzdolabının rafları kırıldı
 • Buzdolabının buzluk bölümü içindeki gıdaları çürütüyor
 • Dondurucu bölmesinin ısısı bir türlü düşürülemiyor
 • Buzdolabı çalışırken sallanıyor

Bu arızaların hemen hemen hepsiyle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken buzdolabıservisim.com adresinden bizlere ulaşmanız olmalıdır.

Buzdolabınızın Ömrünü  Doğru Kullanım İle Uzatın

Bazı ip uçları vererek buzdolabınızın verimli çalışmasını ve ömrünü uzatmış olabiliriz.

  1. Çok büyük miktarlardaki yiyeceği aynı anda dondurmayınız. Yiyeceklerin kalitesinin en iyi şekilde korunabilmesi, bunların içlerine kadar olabildiğince çabuk bir şekilde dondurulması ile mümkündür.
  2. Dondurucu bölmeyi sıcak gıda konulduğunda bu gıdaların tamamen sertleşinceye kadar soğutulması için soğutma sistemi bir süre için devamlı olarak çalışır.
  3. Dondurulmuş satılan yiyeceklerle taze yiyeceklerin karışmamasına özellikle dikkat ediniz.
  4. Gıda maddeleri ailenin günlük veya öğünlük ihtiyacına göre porsiyonlara ayrılmalıdır.
  5. Gıda maddeleri kısa süre saklanacak olsa dahi kurumalarını önlemek için hava geçirmeyecek şekilde paketlenmelidir.

Buzdolabı her ne kadar çok sık arıza göstermese de zaman içerisinde bir çok teknik sorun görülebilmektedir. Buzdolabı Tamircisi ihtiyacınızda sizlere bir çok yaygın bilinen marka ve seyrek olarak tüketici tarafından tercih edilen buzdolabı için hizmet vermekteyiz.Bizlerde Buzdolabı Servisim ailesi olarak tüm İstanbul genelide her iki yakada gezici, mobilize Buzdolabı Tamircisi araç ve ekiplerimizle sizlere bu önemli hizmeti eksiksiz olarak sağlamaktayız.

Buzdolabı Servisi Buzdolabı Tamircisi Buzdolabı Tamiri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Arıza Çözümleri İçin Buzdolabı Servisi
Next reading
Buzdolabı Tamir Ve Bakım Servisi