Buzdolabının Işığı Yanıyor Ama Soğutmuyor

Buzdolabı ışığı yanmasına rağmen soğutmuyorsa yazımızı detaylıca inceleyiniz.

Buzdolabının Işığı Yanıyor Ama Soğutmuyor

Buzdolabı ışığı yanıyor ama soğutmuyor şikayetini çok sık almayız. Ancak bu sorunu yaşayanlar bilmelidir ki buzdolabı için ciddi seviyede diyebileceğiniz arızalardan birini yaşadığı anlaşılabilmektedir. Genelde buzdolabı ışığının yanmasına rağmen buzdolabı soğurmuyor ve çalışmıyorsa motor arızasına işaret eder. Genelde bu tür sorunlarda tamir mümkün olsa da çoğu zaman motor değişimi gerekebilir. Buzdolabınızın yaşı fazla ise motor ömrünü tükettiğine de işaret edebilir.

Buzdolabı Işığı Yanıyor Motor Çalışmıyor

Buzdolabınızda ışık yanıyor olduğu halde motor çalışmadan bekliyorsa kesinlikle soğutma yapmayacaktır. Emin olmak adına buzdolabı fişini çekip bir 30 dakika gibi bir süre bekleyip tekrar fişe takınız. Şayet bu süre sonunda değişen hiçbir şey yoksa servis firmasını arayabilirsiniz. Kötü süprizlerle karşılaşmamak adına bilmenizi isteriz ki motor arıza sorunları genelde en meşakkatli sorunlardan biridir. Servis ve tamir maliyeti en yüksek sorunlarından biridir. Buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor sorununuzda bizlere de ulaşabilir ve teknik destek isteyebilirsiniz. Belirttiğimiz durum sadece bir marka model için değil tüm buzdolabı markaları içinde geçerlidir.

Buzdolabı Motor Tamir Onarım

Buzdolabı servisi belki bölgenizde size yakın bir çok firma vardır ancak her firma motor işlerine bakmayabilir. Buzdolabı motor tamiri için nitelikli ve profesyonel firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Buzdolabı soğutmuyor şikayetlerinizde sitemizde bir çok bilgilendirici içeriği bulabilirsiniz. Sizlerde yaşadığınız sorunlar hakkında yazıların alt kısmındaki yorum bölümünden bizlerle problemlerinizi paylaşabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Buzdolabı Kokusu Nasıl Giderilir
Next reading
Buzdolabı Servisi Neden Önemlidir?