En Yakın Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı servis ihtiyaçlarında çoğunuz kendinize en yakın buzdolabı tamircisi ve servisi arar. Peki nasıl bunu başaracaksınız! Gelin yazımızı detaylıca inceleyelim.

en yakın buzdolabı tamircisi

En yakın buzdolabı tamircisi bulmak hayli zorlaştı. Bir çok buzdolabı servis firması kendi bölgesi olması da farklı ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. Ayrıca buna birde özel servis ve yetkili servis karışıklığıda eklenmektedir. Bir çok kişi doğru servis firmasına nasıl ulaşacağı karşısında kafa karışıklığı yaşamaktadır. Peki doğru buzdolabı tamircisi ve servis firmasına nasıl ulaşacaksınız. Buzdolabı arızaları ve sorunlarında kestirmeden bir kaç adımda çözümleri sizlere sunduk.

Buzdolabı Özel ve Yetkili Servisleri

Buzdolabım arızandı ve kimden servis almalıyım? sorusuna kısa ve net cevap vermek gerekirse şöyledir. Buzdolabının garantisi devam ediyorsa kesinlikle yetkili servise ulaşmanız gerekiyor. Yetkili servis dışındaki hizmetlerde olası parça değişimleri, cihazdan kaynaklı sorunlarda da ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Garantili bir buzdolabına sahipseniz imalat hatalarında üretici firma garantisi devreye girer ve ödeme yapmanız gerekmeyebilir. Bir diğer detayda buzdolabı markanızın farklı bir teknolojiye sahip olma olasılığıdır. Bu da her buzdolabı tamircisi ve servisinin ürün teknolojisine hakim olmadığını düşündüğümüzde yine riskli bir durumdur. Bu nedenle yetkili buzdolabı servisi tercih etmek gerekebilir. Gelelim en yakın buzdolabı tamircisi ve servislerine nasıl ulaşacağınıza.

en yakın buzdolabı tamircisi

Size Yakın Buzdolabı Tamircileri

En yakın buzdolabı tamircisi için yetkili servis düşünüyorsanız genelde bireysel firmalara ulaşmak yerine genel çağrı merkezlerini aramanız yeterli olacaktır. Şayet mahallenizde, ilçenizde bir servis arayışında iseniz onlarda sizleri genel çağrı merkezini aramanızı önerecektir. Örnek vermek gerekirse Arçelik buzdolabına sahipsiniz. Yapmanız gereken servis bayilerini değil Arçelik çağrı merkezi telefonlarını aramanızdır. Genel merkez sizden aldığı servis kaydını konumunuza göre otomatik olarak en yakında bulunan servis bayisine yönlendirmektedir. Yeni kurulum, montaj, arıza onarım, bakım ve yedek parça değişim durumlarının tümünde geçerlidir.

Özel Buzdolabı Tamircisi Servisleri

Yetkili buzdolabı servisleri dışında her şehirde oldukça fazla sayıda özel buzdolabı tamircisi bulma imkanınız vardır. Ancak bu konuda kesinlikle seçici olmalısınız. Her buzdolabı özel tamircisi sizlere fayda vermeyebilir. Özel servislerde eski yıllara göre oldukça fazla gelişmiş durumdadır. Ancak yinede deneyimsiz ve yetersiz bilgiye sahip kişiler çıkabilmekte ve tüketici mağduriyetleri oluşabilmektedir. Özel servisler yetkili servislere göre fiyat olarak daha aşağıda fiyat ve servis ücretleri sunabilmektedir. Kullanıcılarıda genelde bu tercihe en fazla yönelten durumdur. Ayrıca yetkili servis de buzdolabı servis kayıtları genelde sıraya alınır ve randevu şeklinde verilirken özel buzdolabı servisleri genelde daha hızlı hizmet verir.

Buzdolabı soğutmuyor, Buzdolabı çalışmıyor, Buzdolabı kokusu nasıl giderilir, buzdolabı ışığı yanıyor ama çalışmıyor, Buzdolabı su akıtıyor gibi sorunlar sıkça yaşanan buzdolabı arızaları arasındadır. Bazen ciddi motor arızalarıda yaşabilir. En yakın buzdolabı tamircisi talebiniz olabilir. Sizler için hazırlamış olduğumuz yazımız inanıyoruz ki işinize yaşamıştır. Sitemizde buzdolabı için bir çok farklı işinize yarayacak içerikleri bulabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlarda mutlaka sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Buzdolabı Tamircisi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Buzdolabı Motoru Devreye Girmiyor
Next reading
Arçelik Buzdolabı Soğutmuyor