Parça Garantili Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Tamiri ve Servis işlerinizde sizlere bölgenizde en yakın ekibimizle gün içinde en hızlı servis ayrıcalığını sunmaktayız.

Parca Garantili Buzdolabı Servisi

Buzdolabı markanız ne olursa olsun Parça Garantili Buzdolabı Servisi olarak birçok markaya servis ve parca garanti hizmeti veriyoruz. Mutfağınızda en büyük ihtiyaçlardan olan Buzdolabı hiç ummadığınız bir anda bozulabilir ve çalışmayabilir. Gün içerisinde bir kaç saat dahi çalışmadan kalması sizlere büyük sıkıntılar yaratabilmektedir. buzdolabiservisim.com Buzdolabı Servisi hizmetlerinde aynı gün içerisinde bizleri arayıp servis çağırmanız neticesinde en yakındaki servis ekibimiz hemen adresinize yönlendirilir ve sorun, arıza hemen giderilmektedir.

Buzdolaplarında çeşitli nedenlerle arıza ve sorunlar yaşanabilmektedir. Firmamız ülkemizde yaygın şekilde kullanılan Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Regal, Samsung gibi bir çok markada sizlere özel servis olarak hizmet vermektedir. Uzman teknisyenlerimizle İstanbul içinde tüm ilçelerde sizlere kaliteli ve uygun fiyatlarla garantili servis desteği vermekteyiz.

Her Marka Buz Dolabı Tamiri

İşinin ehli buzdolabı tamircisi ustalarımız ile her marka buzdolaplarınızın tamiri en kısa sürede yapılabilmektedir. Sitemizdeki ilgili kısımlara girerek veya telefonla bizleri arayarak arıza kaydı oluşturmanız halinde 1 saat içerisinde ekiplerimiz, ikamet ettiğiniz adrese doğru yola çıkmaktadır. Buzdolabı servisi hizmetini sağlamak üzere yola çıkan ekibimiz, isteğiniz halinde tamir işlemlerini evinizde gerçekleştirebiliyor ve yine isteğiniz üzerine bozuk buzdolabını alıp firmamıza ait olan depolara getirebiliyor.

Buzdolabı tamircisi ustalarımızın tamir işlemlerini bitirmesiyle birlikte aynı gün içerisinde makineniz, işçilik garantisiyle birlikte sizlere geri getiriliyor. Tüm işlemler bu süreçler dâhilinde yapılıyor ve bitiriliyor.

uzun yıllardır teknik servis sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak sizlerin mutluluğu, en önemli önceliklerimizden birisi olup tüm şirket politikalarımız da müşteri memnuniyeti olarak çizilmiştir. Bu nedenle eğer işinde yetkin bir buzdolabı servisi ve işinin ehli buzdolabı tamircisi ustaların bulunduğu bir ekip arıyorsanız, şu anda doğru adrestesiniz.

Hangi Buzdolabı Arızalarında Servis Çağırmak Gereklidir?

Günümüzde her yaşam alanlarında mutlaka buzdolabı bulunmaktadır. Buzdolapları evlerimizde, işyerlerimizde ve tüm yaşam alanlarımızda gıdalarımızı soğuk tutmak ve uzun süre gıdalarımızı saklayabilmemiz için barındırılmaktadır. Genellikle mutfak bölümünde duran buzdolaplarının bir çok arıza çeşidi olabilir.

Bu arızalardan bazsıları şöyledir;

  • Buzdolabı aydınlatması çalışmıyor
  • Buzdolabı kapağı kapanmıyor
  • Buzdolabının tavan bölümünden buzdolabının içine su damlıyor
  • Buzdolabı olması gerekenden çok daha fazla sesli çalışıyor
  • Buzdolabının rafları kırıldı
  • Buzdolabının buzluk bölümü içindeki gıdaları çürütüyor
  • Dondurucu bölmesinin ısısı bir türlü düşürülemiyor
  • Buzdolabı çalışırken sallanıyor sa bu gibi durumlarda mutlaka buzdolabı teknik servisine baş vurmanız gerekmektedir.
Buzdolabı Servisi Buzdolabı Tamircisi Buzdolabı Tamiri
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Puan Verilmedi İlk Puanı Siz Verin)
Loading...

Buzdolabı Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Buzdolabı Tamir Ve Bakım Servisi
Önceki yazı
Her Marka Buzdolabı Servisi
Ara : 444 8 167